Co to OKO?

OKO to połączenie moich pasji, dotychczasowych doświadczeń, inicjatyw i projektów, które chciałabym robić i rozwijać. To też efekt wieloletnich prac, projektów, popełnianych błędów i wyciąganych z nich lekcji. To w końcu spełnienie marzeń, ale też i wielka niewiadoma, bo wyzwanie “firma” dopiero przede mną.

OKO to fotograf.

OKO łączy trzy drogi, które stopniowo zaczęły się wyklarowywać w moim życiu i które postanowiłam symultanicznie rozwijać (a co!). Z jednej strony OKO to fotograf. Zostałam zaproszona do kilku projektów właśnie w tej roli i czasem miałam za zadanie dokumentować różne procesy, czasem moje zdjęcia były wykorzystywane w artystycznych działaniach, czasem one same stawały się główną osią projektów.

OKO to koordynator.

Z drugiej strony OKO to koordynator. W tej roli występuję najczęściej. Ciężko mi powiedzieć, w którym momencie życia okazało się, że moje cechy charakteru - ogarnięcie i uporządkowanie - stały się też narzędziem pracy, ale niesamowicie lubię ten proces. Teraz mam okazję koordynować bardzo dużo projektów - od małych, lokalnych, poprzez regionalne, aż do tych ogólnopolskich. Czasem mam zająć się drobnym wycinkiem projektu, czasem odpowiadam za całość przebiegu danego wydarzenia. Wszędzie cel jest jeden: ogarnąć, i to dobrze!

OKO to inicjator.

Z kolejnej strony OKO to inicjator. Udało mi się zapoczątkować swoje projekty, inicjatywy, działania. Niesamowicie sobie cenię bycie nie tylko koordynatorem, ale też i kreatywnym twórcą, bo jest to idealne uzupełnienie moich dwóch powyższych ról, a w zasadzie kreowanie jest też najbardziej wymagające, ale i niesamowicie satysfakcjonujące.